× Ти си ГОСТ в момента. Влез в акаунта си за да играеш и ползваш всички екстри в Djagi.
Премахни рекламата
Форум

Зафър Небесний
12 декември 2012

За да поощрим въздържането от употреба на обидни и цинични думи в сайта , от 10 януари 2013 година ще има промяна в системата на наказанията , които се налагат. В какво точно ще се изразява тя , ще обясня по-долу. Първо ще ви информирам за видовете и размера на действащите в момента наказания.

Те се делят на две групи:


Обиди с употреба на вулгарни изрази
( тук влизат всички обидни думи от типа на глупак , простак , идиот и т.н.)

1 път без комуникация (чат и лични съобщения) за 12 часа
2 път без комуникация (чат и лични съобщения) за 24 часа
3 път без комуникация (чат и лични съобщения) за 48 часа
4 път без комуникация (чат и лични съобщения) за 96 часа
5 път без комуникация (чат и лични съобщения) за 168 часа
6 път без комуникация (чат и лични съобщения) за 240 часа
7 път без комуникация (чат и лични съобщения) за 336 часа

Обиди - в чата и на писмо, но с брутален изказ, многократно повтарящи се обиди и такива на расова, полова, религиозна основа
( всички обиди включващи роднини по майчина линия , полова ориентация и агресивни действия )

1 път без комуникация (чат и лични съобщения) за 24 часа
2 път без комуникация (чат и лични съобщения) за 48 часа
3 път без комуникация (чат и лични съобщения) за 96 часа
4 път без комуникация (чат и лични съобщения) за 168 часа
5 път без комуникация (чат и лични съобщения) за 240 часа
6 път без комуникация (чат и лични съобщения) за 360 часа
7 път без комуникация (чат и лични съобщения) за 1920 часа


От 10 януари 2013 година ще въведем следната практика : ще се пуска система , която ще обхожда масива с наказаните потребители за предния календарен месец. Всички , които са се въздържали от употребата на вулгарни и цинични изрази и не са били наказвани , ще получат намаляване на броя на съществуващите наказания с 50%.
На практика това означава следното :

1 Имате 4 наказания , не сте наказван за предния календарен месец , премахват се 2 санкции
2 Имате 7 наказания , не сте наказван за предния календарен месец , премахват се 4 санкции – закръгляме във ваша полза емотикона


Надяваме се тази практика да допринесе за по-добрата атмосфера в сайта.


Весели празници !
Екипът на Djagi.com

*************************************************************************************************************************************************

Наказания за игра със скайп , за донорство и манипулиране на дневните и месечни класации на белот


Наказания за игра със скайп на потребители , които не са ВИП

1во нарушение - 30 дни бан на акаунта
2ро нарушение - 90дни бан на акаунта и другите открити - за 2ро нарушение се счита и случай, когато след 1ви бан си направи нов акаунт и продължи с некоректното поведение
3то нарушение - 1 година бан на машината + на акаунтите


Наказания за игра със скайп на потребители , които са ВИП

1во нарушение – половината от рейта + 3 дни бан на акаунта
2во нарушение - 30 дни бан на акаунта
3то нарушение - 90 дни бан на акаунта и другите открити - за 3то нарушение се счита и случай, когато след 2ри бан си направи нов акаунт и продължи с некоректното поведение
4то нарушение - 1 година бан на машината + на акаунтите


За манипулиране на класациите и донорство

1во нарушение - 2 седмици бан на акаунта , отнемане на половината рейтинг и премахване на спечелените точки за класацията
2ро нарушение - 90 дни бан на акаунта и другите открити - за 2ро нарушение се счита и случай, когато след 1ви бан си направи нов акаунт и продължи с некоректното поведение
3то нарушение - 1 година бан на машината + на акаунтите


Тези наказания може да търпят промени в зависимост от конкретния случай.



Премахни рекламата

zuny
17 декември 2012

АЗ МНОГО СЕ РАДВАМ ЗАЩОТО МИ ПИСНА ДА МЕ ОБИЖДАТ... И НА ВСИЧКОТО ОТГОРЕ КАТО СЕ ЗАЩИТАВАМ МЕН МЕ БАДНАТ...емотиконаемотиконаемотиконаемотикона

Direktornavodopad
17 декември 2012

Мен ме обижда това,като ми кажат ,че аз играя със скайп.Трябва и това да се счита за обида според мен.Има някои,които направо живеят в този филм. Още на второто раздаване и почват уууу скайпери.Извинете,но на 41 съм вече, какъв скайп, обидно е !

sa6ka1
18 декември 2012

това е супер благодаряемотикона

niki_sn
18 декември 2012

как се доказва скайп можели да ми обясните

Зафър Небесний
18 декември 2012

Със запис и доклад на игрите и преглеждането им.

inatcheto_
19 декември 2012

Силно се надявам нововъведенията да функционират,защото в крайна сметка всеки езин от нас е в тоци сайт за забавление,а защо не и за разпускане след напрегнат ден.Не е приятно в последствие да търпиш ниското ниво на интелигентност на някои хора!Да не забравяме,че всичко е една игра!Надявам се да обарнете внимание върху игрите,защото цялото негативно отношение идва от нагласените игри на моменти.Дано ме разбирате какво имам на предвид!Весели празници от мен.емотикона

Aglaq
20 декември 2012

Новата система за наказания е преливане от пусто в празно за мен - говоря за обидите. За някои лишаването от чат е дори гордост. Имам по-добро предложение : лишавайте тези които обиждат от "рейт" - там ще заболи най много.За да води някой в класациите не е нужно да е само добър играч, но и спортсмен.Провокацията също трябва да се наказва. Бъдете безкомпромисни към хората, които нарушават добрата атмосфера.
емотиконаВесели празници

Sportno_Gadje
20 декември 2012

Браво ! емотикона

minkastan4eva
03 януари 2013

Ок.До тук всичко ясно.А ако те обиждат без чат с пусната камера и звук.Това как се доказва .и как се наказва.

OLEG69
03 януари 2013

така и не се намери никой който да ми обясни защо бях наказан,аз и приятелите на които изпратих текста не виждаме обида,за да си взема поука моля ВИ кажете коя е обидната дума ,
.благодаря Ви предварително

Не може да публикуваш два пъти подред